Kılıç Düğün Salonları

 

Hayallerinize uygun, hayatınızdaki en önemli gününüzde, başarılı ekip çalışması ile birlikte, sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.Düğün, nişan, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler, özel davetler, bebek karşılaması (“baby shower”) ve evlilik teklifi gibi özel anları unutulmaz kılmak için heyecanla misafirlerini bekliyor.

 

Salonlarımızın iç dekoru ile, misafirlerinizi etkileyecek ve unutulmayacak gününüzü eşsiz salonlarımızda masala dönüştüreceksiniz.

Profesyonel ve tecrübeli personel kadromuz ile tüm organizasyonlarınızda sizlere profesyonel hizmet veriyoruz.

Firmamızın tüm yiyecek ve içecekleri sektörün en kaliteli, ideal olarak kullanılan ürünlerinden oluşmaktadır.

Rüya Gibi Bir Düğününüz Olsun İstermisiniz?

Özel davet ve organizasyonlarınızı unutulmaz anılara dönüştüren Lara Luxury Garden , uzun yıllara dayanan tecrübesi, ayrıcalık yaratan konseptleri, profesyonel ekibi ve derlenmiş seçkin lezzetleri ile sizleri bekliyor.

Kılıç Center Düğün Salonları, yeni evlenecek çiftler için; masa düzeninden çiçeklere, menü seçeneklerinden düğün pastasına, ışıktan müziğe tüm nüansların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü kusursuz bir düğün organizasyonu vaad ediyor. Duyularınızın kayıtsız kalamayacağı bir incelikle tasarlanan özgün konseptler, yepyeni bir hayata adım atacağınız o özel günü sizin için unutulmaz kılmayı hedefliyor.

Şato Düğün Salonu Galeri